בואו לחוות את ירושלים במלוא הדרה, לגלות את סודותיה הכמוסים ביותר ולהתחבר לתרבות, להיסטוריה העשירה ולאווירה המיוחדת שלא ניתן למצוא באף עיר בשום מקום אחר בעולם. מלון ענבל מספק הטבות ברמת חמישה כוכבים פלוס לאורחיו, ומאפשר להם לחוות את ירושלים עם כל החושים, באמצעות ביקור באטרקציות הכי מרגשות, במקומות הכי אייקונים בבירה, במחירים הכי אטרקטיביים.

ירושלים – לא רק עיר הקודש

ירושלים היא לא רק עיר הקודש אלא עיר האפשרויות הבלתי נגמרות, יש בה הכל מהכל ולכולם – ממבוגר ועד טף. כך זוגות שמחפשים בילוי רומנטי בעיר יוכלו לצאת לבלאבסטה, שם הם יתענגו יחד על הריחות והטעמים שמציפים את האוויר ומהמטעמים שימצאו רק בבירה.

המבוגרים יכולים ליהנות מאטרקציה מרתקת, ישראל 2GO, סדרת סיורים מודרכים בשלל מקומות בעיר, וביניהם אתרים היסטוריים – שם הם ייהנו לשמוע את הסיפורים מאחורי כל אבן וכל סמטה, שווקים רחבי ידיים, ושכונות שהזמן עצר בהן מלכת וניתן לקבל הצצה חד פעמית לאורח החיים המיוחד של תושביהן. ההטבה המפנקת שלנו מכניסה אותם גם בשערי מרכז מורשת בגין המציג את חייו ופועלו בצורה אינטראקטיבית. ראו גם, מלון ענבל מפנק אתכם ב- 5 פעילויות קיץ ירושלמיות אותנטיות.

מבחר של אטרקציות לילדים ולנוער

בירושלים גם מבחר של אטרקציות לילדים ולנוער, אז אם יש לכם ילדים קטנים אתם מוזמנים לקחת אותם לביקור בגן החיות התנכ"י המפורסם, שם הם יוכלו להתפעל מבעלי החיים האותנטיים שהוזכרו בתנ"ך לצד בעלי חיים שהפכו לסממנים של ירושלים, כמו האריה. בני הנוער והילדים יתרגשו לגלות דרכים חדשות, טכנולוגיות ומקוריות לטייל, כך הם יוכלו להתגלגל במבחר רחובות וסמטאות על סגוויי! להנות מהאוויר הנעים ולגלות בעיר צדדים חדשים ומרעננים.

יש מה לראות ולחוות בבירת ישראל בכל שעות היום. וכשהשמש שוקעת העיר עדיין שוקקת חיים, כך תמצאו אטרקציות ליליות מומלצות בירושלים כמו למשל המופע האור קולי ומשחקי החומות במוזיאון מגדל דוד. פעילות לילית נחמדה שמבוגרים יהנו ממנה במיוחד היא סיור הסליחות שעובר ברחובות ובסמטאות העיר העתיקה וכמובן בכותל. במידה ואתם באים להתארח במלון ענבל בסוף השבוע, אתם יכולים לקבל את השבת באווירה מיוחדת בשכונת מאה שערים, ולהנות ממבחר אטרקציות שפתוחות גם בשבת, כמו מגדל דוד או גן החיות התנ"כי.

יש ימים בחופשה שכל מה שרוצים לעשות זה בטן גב, לכן את "ההטבה" האטרקטיבית של מלון ענבל אפשר לממש גם בין כותלי המלון. למשל אם תרצו לשבת עם המשפחה לארוחה מפנקת במסעדת 02, מסעדת השף הבשרית, או במסעדת הלאונג' החלבית, וזאת לאחרי שהשתכשכתם קצת ונפשתם בבריכה.

החוויה הירושלמית השלמה, האותנטית קיימת בכל היבט של מלון ענבל ומאפשרת לאורחי המלון לטעום בכל פעם מחדש מהשפע המיוחד שיש לעיר הבירה הקסומה שלנו להציע.