עיר הקודש בשידור חי: מצלמה 360 בירושלים

מצלמה 360 בירושלים, הראשונה מסוגה בארץ, המשדרת בשידור חי מגג מלון ענבל ומציגה צילום פנורמי עוצר נשימה של העיר בכל שעה ביום

על גג מלון ענבל הותקנה מצלמת וידאו חדשנית, הראשונה מסוגה בארץ, המסתובבת 360 מעלות ומציגה שידור בלתי פוסק של נופי העיר בכל זמן נתון. מצלמה 360 בירושלים  משדרת צילום פנורמי עוצר נשימה של נופי העיר ומאפשרת צפייה בלתי פוסקת, חינם, ובכל שעה ביום של הנופים, העצים והבניינים הנשקפים מגג המלון, אל עבר צמרות העצים של שכונת משכנות שאננים הציורית עם גגות הרעפים האדומים שלה וגן הפעמון הסמוך ועד חומות העיר העתיקה, צריחי המסגדים והגבעות המוריקות שמעבר להם. 

הסביבה הקרובה והשכונה של מלון ענבל בירושלים מושלמים עבור מצלמה 360 און ליין. המיקום של המלון, על קו התפר שבין מרכז העיר לבין העיר העתיקה, והגבעות שמסביב לעיר, מאפשרים לצפות בנוף פנורמי משגע המתמתח עד קו האופק. מצלמה 360 בירושלים היא היחידה והראשונה מסוגה המאפשרת שידור של מצלמה חיה בירושלים, בסיבוב בלתי פוסק של 360 מעלות ובאיכות שידור מצוינת. מצלמה 360 בירושלים מאפשרת לצפות במזג האוויר בעיר בכל זמן נתון, להבחין בשינויים שעוברים על השמיים מבחינת עננות, ולראות את השינויים של עונות השנה על העיר, העצים בשלכת, הפריחה באביב, והימים הבודדים בהם יש שלג בימות החורף, כל אלה משנים את מראה העיר ומעניקים לה קסם שונה. 

צפו במצלמה 360 בירושלים והזמינו לילה במלון ענבל 

אוהבים את מה שאתם רואים במצלמה 360 על מלון ענבל בירושלים? הזמינו כבר עכשיו לילה במלון ענבל ותהנו מכל ההטבות, הסיורים והאטרקציות, אירועי תרבות וקולינריה בהנחות מיוחדות רק לאורחי המלון. 

אין עוד מצלמות 360 פנורמיות בירושלים שמשדרות באופן רציף ובאיכות גבוהה צילום של העיר בו ניתן להבחין בפרטים הקטנים. ניתן לראות פה ממש את הרחובות הסובבים את מלון ענבל ועד הבתים הרחוקים בשכונות הרחוקות של העיר, זאת אפשרות נהדרת לבחור מלון בירושלים על פי המיקום המדויק שלו כשאתם יכולים לראות בצורה מדויקת את השכונה, את מזג האוויר, ואת הנוף בכל שעה ביום. מצלמה 360 בירושלים היא דרך נפלאה לצפות בחן של העיר בכל שעה ביום, בשכונות המפוזרות על גבעות ירושלים מנוקדות בברושים, את קו האופק הייחודי ואיך העיר כולה נפרשת על פני ההרים. ניתן להבחין בשכונת משכנות שאננים היפה על מדרונות הגבעה שמול המלון, ועד השכונות שמסביב כמו שכונת טלביה ומבני התרבות היפים והעתיקים שבה. 

העיניים שלכם בעיר ירושלים

תנו למצלמה 360 בירושלים שנמצאת על גג מלון ענבל להיות העיניים שלכם בעיר הקודש, תוכלו להביט בשידור שלנו אם אתם רחוקים מהעיר ורוצים להרגיש קרובים, אם אתם תיירים שמתגעגעים לעיר ורוצים להיזכר בביקור הנפלא שלכם בה, או אם אתם ילידי העיר ומתגוררים רחוק ורוצים להביט בעיר ילדותכם ובאיך שהיא נראית עכשיו והיום, וגם אם אתם אוהבי העיר ומכל סיבה שהיא אתם לא נוכחים בה היום.

המצלמה משדרת בכל מזג אוויר, בימי חג וימי חול, והיא פרויקט חשוב של מלון ענבל ששם לעצמו למטרה להנציח את העיר ולהראות את היופי שלה בדרך מיוחדת ומתוחכמת תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. 

אתם מוזמנים להתארח במלון ענבל ולבוא לראות בעיניים שלכם את היופי הניבט אליכם היום מעדשת מצלמה 360 בירושלים, כי טוב מראה עיניים מכל צילום או תמונה והעדשות הכי חדות הן אלו בעין האנושית. ירושלים הכי יפה ומרשימה כאשר מביטים בה מקרוב, הולכים ברחובותיה, שומעים את צליליה ומריחים את ריחותיה. 

בלעדי לאורחי מלון ענבל

נהנים יותר, משלמים פחות!

טיולי סגוואי מלהיבים, סיורי טעימות בשוק מחנה יהודה, סיורים מודרכים,
ביקור בגן החיות הנפלא ועוד המון אטרקציות ירושלמיות במחירים מיוחדים!

בלעדי לאורחי מלון ענבל נהנים יותר, משלמים פחות!

מסעות שנוגעים בהיסטוריה

עוצמת הקדושה הייחודית לירושלים היא לא משהו שניתן להסביר במילים. היא משהו שמרגישים באוויר. ביקור בירושלים הוא בכל פעם מחדש חוויה מרגשת ומלאת קסם של נגיעה בהיסטוריה ומסע יוצא דופן בין תרבויות, הסטוריה, צבעים, ניחוחות וצלילים, השלובים זה בזה בהרמוניה ומציעים מארג נדיר של חוויות שלא תשכחו לעולם.

משפחה

רומנטי

אורבני

מלון ענבל ירושלים

הטופס נשלח בהצלחה

תודה